Vodítko pro psa přepínací softshell Agale

Představujeme vám Vodítko přepínací - dokonalý společník pro každý váš výlet s vaším čtyřnohým přítelem.

Naše Vodítko přepínací je ručně vyráběno v malé české dílně s velkou pečlivostí a láskou k detailům. 

Barva : Agale

Velikosti : 200 cm, 240 cm, 280 cm, 310 cm

Délka
Šířka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Ušijeme a dodáme do 5 pracovních dnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvolte variantu
590 Kč / ks 590 Kč / ks 610 Kč / ks 610 Kč / ks 630 Kč / ks 630 Kč / ks 650 Kč / ks 650 Kč / ks od 590 Kč / ks
Vodítko pro psa přepínací softshell Agale
Vodítko pro psa přepínací softshell Agale
Novinka
Vyrobeno s láskou v malé české dílně
Ruční výroba v ČR
Vyrobeno s láskou v malé české dílně
Servis
Servis
Nabízíme opravy a úpravy našich výrobků.
Zakázkové šití
Zakázkové šití
Rádi ušijeme na míru dle vašeho přání

Vodítko pro psa přepínací softshell Agale

Představujeme Vám Vodítko přepínací - dokonalý společník pro každý váš výlet s vaším čtyřnohým přítelem. Naše vodítko přináší revoluční řešení, které umožňuje snadno měnit délku podle potřeby. Díky dvěma karabinám a třem kroužkům můžete nastavit ideální délku pro každou situaci. 

Vodítko přepínací je vyráběno ze softshellu, který je nejen měkký a pohodlný pro držení, ale také snadno omyvatelný a odolný proti nečistotám. Navíc je vyztuženo pevným popruhem pro extra pevnost a odolnost. 

Ale to není vše! Vodítko přepínací je také skvělým módním doplňkem pro vašeho psa. Díky jedinečnému designu a široké škále barev a vzorů, můžete vytvořit stylový vzhled, který bude odpovídat osobnosti vašeho psa. A co víc, můžete si vybrat vodítko, které bude ladit s obojkem, motýlkem, šátkem a pamlskovníkem ve stejném designu.

Naše Vodítko přepínací je ručně vyráběno v malé české dílně s velkou pečlivostí a láskou k detailům. A pokud by vám žádná z našich standardních délek nevyhovovala, jsme připraveni vodítko ušít přesně podle vašeho přání.

Udělejte procházky se svým psem ještě pohodlnějšími a stylovějšími s naším Vodítkem přepínacím. Protože vaši čtyřnozí přátelé si zaslouží to nejlepší!

Velikosti: S - délka 200 cm, šíře - 2/ 2,5 cm

                M - délka 240 cm, šíře - 2/ 2,5 cm

                L - délka 280 cm, šíře - 2/ 2,5 cm

                XL - délka 310 cm, šíře - 2/2,5 cm

Naše vodítko je nejen krásný a funkční, ale také snadný na údržbu. Stačí otřít vlhkým hadříkem, lze prát na 30 stupňů, nesušit v sušičce.

Servis: Naše výrobky jsou odolné, ale nejsou nezničitelné. Nabízíme opravu poškozených výrobku. Při potřebě opravy nás kontaktujte na email dopelechu@email.cz nebo přes kontaktní formulář. Poškození popište a my Vás budeme kontaktovat, jak by jsme problém vyřešili a za jakou cenu. 

Upozornění: Výrobek je ručně šitý originál. Proto je možné, že vzor látky bude na Vašem výrobku trochu jinak umístěný, než je zobrazeno na ilustrační fotografii.

 

Materiál: softshell, polypropylenový popruh, kovová karabina a kroužek